29 травня 2020, п’ятниця

У Кропивницькому презентували виставку “Казки старого млина” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні , 7 листопада, у приміщенні обласного центру народної творчості відбулася презентували виставку “Казки старого млина”.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

 Кращих народних умільців степового краю вітали щирими словами побажань творчого неспокою, оптимізму, нових здобутків голова облради Олександр Чорноіваненко, разом із  начальником   Департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської ОДА Валентиною Животовською.

До привітань долучився самобутній чоловічий вокальний колектив “Імпрезо” Олександрівського районного будинку культури, під керівництвом Юрія Скорика.

 Понад сотні робіт, у тому числі млинів, у різних техніках народного мистецтва було презентовано під час відкриття виставки “Казка старого млина”,  виготовлених  з різних матеріалів, зокрема. линів: лози, сіна, соломи, глини, паперу, мішковини, металу та дерева.

 Прихильники  прекрасного  мали змогу особисто подякувати організаторам виставки за отриману насолоду від знайомства з роботами майстрів лозоплетіння, витинання, петриківського ролзпису, соломоплетіння, писанкарства з Долинського, Кіровоградського, Новоархангельського, Знам’янського, Олександрійського, Благовіщенського районів та обласного центру.

Подовгу затримувалися гості біля творів живопису, а також декоративних композицій  Ірини Поляруш з міста Кропивницького, Віти та Олександра Третяків і села Грузьке Кіровоградського району, Тетяни Гіль (Соколівська ОТГ), клаптикового шитва Людмили Кривенко з обласного центру, їхніх колег з Новоархангельського та Світловодського районів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму урoчистo привітали працівників культури (ФOТOРЕПOРТАЖ)

  Додому  учасники виставки поверталися з грамотами та бажанням й далі приносити людям радість від своєї  творчості.

Анатолій Саржевський,

Фото автора

 

У Кропивницькому презентували виставку “Казки старого млина” (ФОТОРЕПОРТАЖ)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований