02 липня 2020, четвер

У Кропивницькому прокуратура нагадала колишнім правоохоронцям про декларації

Прокуратура Кіровоградської області здійснює систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічних та приватних сферах суспільних відносин.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області, інформує Златопіль.

Доволі поширеним є факт не подання щорічних електронних декларацій працівниками після звільнення з посад органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та правоохоронних структур. 

З початку року Кіровоградським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України у взаємодії з прокуратурою області проведено перевірки за фактами несвоєчасного подання декларації особами уповноваженими  на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Прибирати місто потрібно цілодобово” – Андрій Райкович

За наслідками перевірок підрозділом внутрішньої безпеки з початку року вже складено шість протоколів про вчинення колишніми працівниками поліції адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП. Наразі адмінпротоколи перебувають на розгляді суду. 

Прокуратурою області відповідно до вимог ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» внесено подання начальнику ГУНП у Кіровоградській області щодо вирішення питання про проведення службового розслідування по встановленню причин і умов, що сприяли порушенню вимог Закону колишніми поліцейськими. 

У Кропивницькому прокуратура нагадала колишнім правоохоронцям про декларації
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований