03 серпня 2026, понеділок

У Кропивницькому рятувальники гасили гараж та палаючий легковик

Протягом минулої доби підрозділи ДСНС Кіровоградщини 17 разів виїжджали на приборкання вогню у громадах області.

До гасіння шести осередків залучали й вогнеборців місцевих пожежних команд, передає Златопіль.

Левова частка викликів — 16 випадків — це займання на відкритих територіях. Загальна площа випаленої сухої трави, сміття та пожнивних залишків сягнула понад 7 тис. кв. м. Один із випадків горіння сухостою стався внаслідок ворожої атаки.

Географія пожеж на відкритих територіях:

  • Кропивницький район — 8 осередків;
  • Олександрійський район — 4 осередки;
  • Голованівський район — 2 осередки;
  • Новоукраїнський район — 2 осередки.

Окрім сухостою, у Кропивницькому надзвичайники ліквідували пожежу в гаражному кооперативі, де вогонь охопив гараж та легковик ВАЗ-1111.

Усі займання оперативно приборкали, травмованих та загиблих немає. Наразі фахівці з’ясовують причини виникнення пожеж.

Рятувальники вкотре закликають жителів області не випалювати суху рослижність і пам’ятати, що одна кинута сірка може спричинити масштабну катастрофу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вантажiвка з напiвпричепом перекинулася поблизу Пантаївки

У Кропивницькому рятувальники гасили гараж та палаючий легковик
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований