18 лютого 2020, вівторок

У Кропивницькому рятувальники подарували дитинi новорiчне диво (ФОТО)

Кропивницькi рятувальники прийняли естафету колег та подарували ялинцi Новий рiк, а дитинi – диво.

Про це повiдомляє прес-служба У ДСНС в областi, iнформує Златопiль.

Рятувальники Кiровоградщини завжди охоче долучаються до акцiй та флешмобiв, якi дають змогу привернути увагу суспiльства до важливих тем.

Так, сьогоднi, 21 грудня, реалiзували чудове починання запорiзьких колег – акцiя “Подаруй ялинцi Новий рiк”, що має на метi мотивувати наших спiввiтчизникiв берегти навколишнiй свiт та одночасно – подбати про безпеку пiд час святкування Новорiчних i Рiздвяних свят.

Звичайно, обираючи адресата, якому буде доставлена жива ялиночка у горщику, без вагань вирiшили подарувати бодай один чудовий день вiд рятувальникiв дитинi, яка потребує чуда навiть бiльше, нiж iншi дiтки.

Спiльно з телеканалом “1+1” рятувальники спланували та здiйснили подвiйну акцiю “Подаруй дитинi та ялинцi Новий рiк”.

Отже, мешканцi мiкрорайону Шкiльний в обласному центрi сьогоднi вранцi були дещо стурбованi сигналом великого пожежного автомобiля “MAN”, який зупинився бiля “висотки”. Проте, коли з автомобiля вийшов Дiд Мороз, стало зрозумiло, що нiяких надзвичайних подiй – просто на когось чекає диво.

Дiд Мороз (звiсно, то був переодягнений рятувальник) запросив маленького Вовчика разом iз його мамою здiйснити чарiвну подорож свiтом безпеки та побачити, де працюють справжнi вогнеборцi.

Так, почеснi гостi проїхали пожежним автомобiлем вулицями мiста до Управлiння ДСНС в областi та пожежно-рятувальної частини, де на них чекала пiзнавальна екскурсiя в пожежно-технiчнiй виставцi-музеї та пожежнiй частинi. Хлопчик побачив надзвичайно цiкаву експозицiю музею, послухав повчальнi iсторiї про пожежi, а також на власнi очi побачив, як працюють рятувальники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лiсiвники Кiрoвoградщини дарували святкoвi дива дiтям i дорослим (ФOТO)

Проте головний сюрприз чекав згодом – Дiд Мороз подарував хлопчику справжню ялинку, яка нiколи не загине i буде зростати разом iз Вовчиком. Звичайно, були також ласощi, повiтрянi кульки та ще один подарунок на згадку вiд рятувальникiв – iграшка-свинка, символ прийдешнього 2019-го року.

Щасливi оченята хлопчика та вдячнiсть його мами свiдчили про те, що диво вдалося!

У Кропивницькому рятувальники подарували дитинi новорiчне диво (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований