28 лютого 2020, п’ятниця

У Кропивницькому школярі завітали до міської ради на екскурсію (ФОТО)

Гостями міської ради цього дня стали переможці шкільного творчого конкурсу «Кольоровий світ навколо мене»: його в ЗОШ №30 проводять вже вдруге.

Про це повідомляє сайт міської ради міста Кропивницького, інформує Златопіль.

Цьогоріч образотворчі перегони серед школярів тривали із 15 по 23 березня. Їх особливістю стало те, що переможців конкурсу визначали не члени журі, а самі школярі.

Вони назвали кращих з кращих шкільних майстрів пензля шляхом таємного голосування. На картинах учасників конкурсу були прикріплені не імена їх авторів, а номери, тож діти абсолютно об’єктивно визначали переможців.

В результаті  напруженої конкурсної боротьби, перемогу святкували троє учнів початкової школи, і троє – старшої. Всі вони отримали дипломи переможців та сертифікати на придбання  канцтоварів. А автори шістнадцяти робіт, які, на думку самих дітей, набрали найбільше балів, отримали можливість побувати сьогодні на екскурсії в міській раді Кропивницького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому під ризиком забудови опинилася територія дитячого садка

У супроводі заступника міського голови школярі пройшлися владними кабінетами, поспілкувалися з міським головою Кропивницького Андрієм Райковичем та навіть змогли відчути себе керівником міста, посидівши в кріслі міського голови.

На згадку про подію, учасники екскурсії зробили пам’ятне фото.

У Кропивницькому школярі завітали до міської ради на екскурсію (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований