30 травня 2020, субота

У Кропивницькому січовики обговорили таборове життя Кіровоградщини (ФОТО)

Сьогодні, 1 жовтня у приміщені громадського офісу відбулась прес-конференція на тему: “Закриття таборового сезону 2019 року”, під час якої представники Кропивницького кошу УДЮТ “Січ” розповіли про діяльність організації на Кіровоградщині, про заходи, що відбулися у недалекому минулому та поділились своїми планами на майбутнє.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

На прес-конференції спікерами виступили:

Нікіта Шендеровський, отаман табору “Чілл тайм 2019”;

Роман Савченко, отаман табору “Січовий байрак” та писар табору “Чорноліська січ 2019”;

Вероніка Матвійчук, отаман табору “В гостях у мавок”.

“До табору “Чорноліська січ” цього року долучилося близько сорока учасників віком від 14 до 18 років. Вже традиційно гуртівка проводилася в урочищі Бочки, Знам’янського району. На таборівці традиційно була проведена теренова гра, нічний квест “Мафія” тощо. Сутність Теренової гри полягає в тому, що табір ділиться на дві команди, кожна з яких має генерала, який нею керує. Також прапор та стратегічні об’єкти, за які вони боряться. До речі, у кожного є “життя”, у вигляді наліпки, зірвавши яку, вони “помирають”, – розповів отаман “Чорноліської січі” Роман Савченко.

Родзинкою табору з казковою назвою “В гостях у мавок” було те, що весь старшинський склад був дівчачим. Даний табір був більш мистецьким, ніж військовим, хоча і про січові традиції, стройову підготовку та шикування (навіть у воді) ніхто не виключав.

Отаман Нікіта познайомив присутніх з табором “Чілл тайм”, який цього року зібрав 37 осіб, і був проведений з метою закриття таборового сезону та проведення підсумків року. Табір мав відпочинково-навчальний характер. Цьому зумовили зайняття з медитації, психологічні ігри та навчальні лекції.

На табори приїздять не лише з Кіровоградської області, а й гості з Київської, Житомирської, Харківської, Рівненської та Львівської областей.

Організація за період свого існування набула багато друзів та партнерів, які допомагають в організації січових заходів.

Серед таких Андрій Фоменко, Євген Близнюк та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму дефiлювали бiблioтекарi (ФOТO)

Січовики побажали усім присутнім обов’язково хоч раз долучитися до наметового життя, адже це згуртовує, виховує нові риси та відкриває людину з іншої сторони і нарешті це просто надзвичайно цікаво.

Довідка: Кропивницький Кіш УДЮТ “Січ” утворений у 2002 році, і є неполітичною виховною організацією, в якій діти та молодь виховуються лицарями, гідними та відповідальними громадянами України.

У Кропивницькому січовики обговорили таборове життя Кіровоградщини (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований