14 серпня 2020, п’ятниця

У Кропивницькому спiймали банду крадiїв, якi усипляли своїх жертв (ФОТО)

Двоє чоловiкiв та двоє жiнок – мешканцiв обласного центру, вiдбирали у потерпiлих коштовностi, мобiльнi телефони та грошовi кошти.

Про це повiдомляє прес-служба полiцiї областi, iнформує Златопiль.

У розважальних закладах дiвчата знайомилися з потенцiйними жертвами та, увiйшовши до них у довiру, пiдсипали в напої сильнодiючу лiкарську речовину. Пiсля того, як потерпiлi засинали чи непритомнiли, чоловiки – учасники злочинної групи, вiдбирали у громадян грошi, коштовнi речi та засоби зв’язку.

Якщо раптом потерпiлi починали чинити опiр, до них застосовували фiзичну силу. У деяких випадках дiвчата провокували вiдвiдувачiв запрошувати їх до себе додому, де дiяли за аналогiчною схемою.

Органiзував злочинну дiяльнiсть групи 38-рiчний житель Кропивницького, уродженець iноземної держави.

У результатi вжитих заходiв працiвниками управлiння стратегiчних розслiдувань та слiдчого управлiння, iз залученням бiйцiв роти полiцiї особливого призначення, в одному iз закладiв по «гарячих слiдах» було затримано 2 учасникiв злочинної групи.

Пiд час проведення обшукiв у затриманих i за мiсцем проживання їх спiльницi, полiцейськi виявили та вилучили речовi докази, якi викривають осiб у злочиннiй дiяльностi.

У даний час двом учасникам групи вже повiдомлено пiдозру у вчиненнi злочинiв, передбачених ч. 2 ст. 186 (грабiж) та ч. 2 ст. 187 (розбiй) Кримiнального кодексу України. Судом стосовно них обрано запобiжний захiд термiном на 60 дiб без права внесення застави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині пoліція масштабнo відсвяткує річницю ствoрення

Нинi встановлено причетнiсть учасникiв групи до 10 аналогiчних кримiнальних правопорушень, скоєних на територiї мiста. Розслiдування триває.

 

У Кропивницькому спiймали банду крадiїв, якi усипляли своїх жертв (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований