17 листопада 2019, неділя

У Кропивницькому спіймали чоловіка при спробі перекиду наркотиків до колонії №6 (ФОТО)

03 травня, близько 22:00, під час патрулювання прилеглої території ДУ «Кропивницька виправна колонія (№ 6)», співробітниками оперативного відділу установи спільно із працівниками управління протидії наркозлочинності ГУНП в Кіровоградській області та управління патрульної поліції міста, з боку вулиці Куроп’ятникова, було помічено громадянина, який мав намір здійснити перекид через основну огорожу установи, але, побачивши, що до нього наближаються співробітники виправної колонії, почав тікати.

Про це повідомляє Державна установа “Кропивницька виправна колонія – 6”, інформує Златопіль.

Після переслідування злочинця було затримано на вулиці Можайського, що знаходиться в двох кілометрах від установи. 
Під час проведення поверхневого огляду, в правій кишені куртки, яка була на правопорушнику, виявили невідомий згорток, обмотаний клейкою стрічкою з написом «3 БАРАК». 
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Кропивницького відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області. В ході огляду вищевказаного згортку було встановлено, що в ньому знаходилось два поліетиленових пакетика типу zip-lock з кристалоподібною речовиною білого кольору та поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження в подрібненому стані сіро-зеленого кольору з характерним запахом.
В подальшому співробітниками слідчо-оперативної групи було задокументовано факт вилучення зазначених речовин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині “швидкій” знадoбилася дoпoмoга

Дана подія була одразу зареєстрована в Книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в установі та внесена до Журналу єдиного обліку Кропивницького відділу поліції ГУ НП в Кіровоградській області.

У Кропивницькому спіймали чоловіка при спробі перекиду наркотиків до колонії №6 (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований