14 серпня 2020, п’ятниця

У Кропивницькому спортсмени підтримали ініціативу Міжнародного дня спорту (ФОТО)

Спортивна громадськість Кропивницького активно відгукнулася на ініціативу Міжнародного Олімпійського Комітету та Організації Об’єднаних Націй щодо відзначення Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру.

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького, інформує Златопіль.

В рамках святкування цієї визначної міжнародної події за сприяння обласного відділення НОК України і управління молоді та спорту міської ради Кропивницького в дитячо-юнацьких спортивних школах міста проводяться навчально-виховні та спортивні заходи. Вони вже відбулися з вихованцями відділень важкої атлетики, таеквондо, гандболу.

Тематичні бесіди та відкриті тренування з юними спортсменами провели Заслужений тренер України Ігор Зюнзя, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олександр Балануца, Майстер спорту України міжнародного класу з таеквондо, чемпіонка України і Європи Владислава Лягаєва, Майстер спорту України з важкої атлетики, чемпіонка України Юлія Кондратенко.

Із розповідей відомих спортсменів і тренерів діти дізнаються багато цікавих фактів про Олімпійські ігри, олімпійський рух та цьогорічну акцію #WhiteCard. Юні спортсмени із задоволенням підіймають «білі картки» на знак підтримки спорту, миру і процвітання в Україні та світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивничан запрошують на VІІ Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль

Не залишилися осторонь акції «Біла картка» і керівники спортивної галузі міста. Під час робочої наради начальника управління молоді та спорту міської ради Кропивницького Сергія Колодяжного з керівниками підпорядкованих спортивних закладів працівники відділу фізичної культури та спорту, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл міської ради взяли до рук «білі картки», підтримуючи надання рівних можливостей усім, хто бажає долучитися до здорового способу життя та занять спортом.

У Кропивницькому спортсмени підтримали ініціативу Міжнародного дня спорту (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований