01 червня 2020, понеділок

У Кропивницькому стартував бiзнес-турнiр (ФОТО)

У понедiлок, 19 листопада, у Кропивницькому стартував IV мiський бiзнес-турнiр “Стратегiя фiрми. Кропивницький 2018”.

Про це повiдомляє прес-служба мiськради, iнформує Златопiль.

Одним iз органiзаторiв заходу виступив генеральний директор Компанiї Iнтелектуальних Технологiй, кандидат економiчних наук, доцент Київського нацiонального економiчного унiверситету iм. Вадима Гетьмана Вiталiй Паздрiй.

За iнформацiєю органiзаторiв, учасники бiзнес-турнiру змагатимуться у наступних лiгах: “Учнiвська Лiга”, “Студентська Лiга”, “Лiга наставникiв” та “Лiга закладiв освiти”. У турнiрi беруть участь учнi i вчителi ЗЗСО, студенти i викладачi ЗПТО та вищої освiти.

Участь у трьох перших лiгах буде iндивiдуальною. У лiзi закладiв освiти змагатимуться команди шкiл, лiцеїв, гiмназiй, професiйно-технiчних закладiв, коледжiв мiста та Центральноукраїнського державного педагогiчного унiверситету iменi Володимира Винниченка.

У боротьбi за першiсть свого пiдприємства на ринку бiзнес-симуляцiї ViAL+ учасники поринуть у свiт економiки та бiзнесу, вiдчують смак конкуренцiї та навчаться досягати високих результатiв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькiй мiськрадi планується переформатувати два управлiння

Лiдери вiдбiркових груп учнiвської, студентської i лiги наставникiв визначатимуть автоматичним комплексним рейтингом програми-симулятора, турнiру. Учасники команд закладiв освiти пройдуть у фiнал, якщо увiйдуть у десятку лiдерiв лiги. Переможцiв i фiналiстiв нагородять призами.

У Кропивницькому стартував бiзнес-турнiр (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований