31 травня 2020, неділя

У Кропивницькому студенти презентували модні колекції (ФОТО)

У ЦДПУ імені В. Винниченка відбувся традиційний творчий звіт студентів спеціальності “Середня освіта. Трудове навчання та технології” “Палітра моди-2019”.

Про це йдеться на сайті університету, інформує Златопіль.

Практично увесь навчальний рік студенти готували швейні вироби, аби представити їх навесні у форматі fashion-show.

Цього року до відповідального показу було підготовлено 12 колекцій. Вісім з них були груповими, чотири – авторськими. Серед останніх були вбрання не лише від студентів фізико-математичного факультету, але й від Віктора Українцева, котрий навчається на мистецькому факультеті.

Авторські колекції Аксенії Андрієнко та Ірини Кудревич були виконані в сучасному тренді відповідальної моди, тобто пошиті з матеріалів, які були у вжитку. А Тетяна Боса своєю колекцією представляла течію “біоніка-фешн”, джерелом її натхнення були медузи. Окрім студентів ЦДПУ, свої модні колекції показали учні НВО №20 міста Кропивницького та ЗОШ №10 міста Олександрії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму презентували рoбoти фoтoграфа, який любить знімати oгoлене тілo (ФOТOРЕПOРТАЖ)

Але не лише стінами університету обмежилися покази колекцій студентів. Гостя «Палітри моди-2019», очільниця модельної агенції «Mix Models» Олена Рудьковська запросила Ірину Кудревич і Тетяну Босу зі своїми колекціями взяти участь у Міжнародному конкурсі дизайнерів «Мода без кордонів».

У Кропивницькому студенти презентували модні колекції (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований