13 серпня 2020, четвер

У Кропивницькому три роки не можуть завершити реконструкцiю спортивної школи (ВIДЕО)

Майже три роки не можуть завершити реконструкцiю спортивної школи олiмпiйського резерву в Кропивницькому. Вона увiйшла до перелiку об’єктiв спiльного проєкту Президента та Уряду “Велике будiвництво”.

Про це йдеться у сюжетi Суспiльного, iнформує Златопiль.

Дату закiнчення реконструкцiї змiнювали двiчi.

Реконструкцiю школи почали у жовтнi 2017 року. Закiнчити мали наприкiнцi 2018. Така iнформацiя була на будiвельному паспортi три роки тому.

На реконструкцiю школи видiлили 47 мiльйонiв гривень – розповiв Сергiй Коваленко, який був першим заступником голови обласної адмiнiстрацiї з 2015 по 2019 роки. Торiк пiсля коригування проєктно-кошторисної документацiї вартiсть реконструкцiї зросла до 61 мiльйону гривень.

“14 мiльйонiв, якi потрiбнi для завершення є, 13 мiльйонiв – це кошти Державного фонду регiонального розвитку, i понад 1 мiльйон – це кошти спiвфiнансування з обласного бюджету”.

Пiсля завершення реконструкцiї у школi буде стометрова бiгова дорiжка, сектори для стрибкiв iз жердиною, стрибкiв у висоту та довжину, два iгровi майданчики розмiром 20 на 40 метрiв, зона для тренування рятувальникiв i бейсбольна галерея.

Що треба зробити у спортшколi для її вiдкриття, пояснює директор спортшколи олiмпiйського резерву № 2 Вiталiй Винокуров.

 “Залишилося покриття повнiстю, розмiтка, освiтлення i тепло”.

Каже, передбачене видiлення земельної дiлянки пiд благоустрiй та парковку автотранспорту.

У Кропивницькому три роки не можуть завершити реконструкцiю спортивної школи (ВIДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований