20 лютого 2020, четвер

У Кропивницькому учні дитячої школи мистецтв презентували свої роботи (ФОТО)

В художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна учні відділу образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв презентували виставку власних творів «Барвистий калейдоскоп».

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького, інформує Златопіль.

Цікавий і надзвичайно популярний арт-проект в рамках мистецького проекту «Галерея дитячого мистецтва», метою якого є влаштування експозицій саме дитячої творчості, популяризація кращих робіт юних художників, залучення дітей до занять образотворчим мистецтвом, активно діє в музеї вже багато років. І дорослі, і малеча мають чудову змогу споглядати виставки дитячих творів – колективні, персональні, тематичні, виставки-конкурси.

Ці вернісажі – результат спільної роботи музею та художньої школи імені Олександра Осмьоркіна, дитячої школи мистецтв, студій образотворчого мистецтва обласного центру дитячої та юнацької творчості, інших навчальних закладів. Крім того, в музеї також створено колекцію «Дитяча творчість», яка постійно поповнюється новими надходженнями.

Відкриваючи виставку «Барвистий калейдоскоп», в експозиції якої понад п’ятдесят творів юних художників, віком від 8 до 16 років, виконаних в різних техніках протягом останніх трьох років.

Переважна більшість робіт є навчальними завданнями щодо розширення учнем діапазону композиційного мислення та знань художніх технік – гуаші, акварелі, роботи різноманітними матеріалами. В той же час в них набувають свого виразу творчі можливості автора, а кожен з них вже є творчою особистістю, яка намагається втілити в своїх  роботах власні думки та почуття, фантазії та мрії, любов до мистецтва, жагу пізнання життя та всесвіту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградшині відбувся екологічний флешмоб (ФОТО)

Мистецьке свято в музеї створило прекрасний настрій у всіх відвідувачів, які з захопленням споглядали виставку дитячих малюнків і декоративних доробків,  а ще охоче влаштовували фотосесії з її хоч і маленькими, але надзвичайно талановитими учасниками.

 

У Кропивницькому учні дитячої школи мистецтв презентували свої роботи (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований