18 жовтня 2019, п’ятниця

У Кропивницькому усіх охочих запрошують на фестиваль «Калиновий спів»

18-19 травня 2019 року в приміщенні Кіровоградської обласної філармонії відбудеться ХХVІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів».

Про це повідомляє Обласний Центр народної творчості, інформує Златопіль.

У цьогорічній конкурсній програмі своє мистецтво представлять солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі Кіровоградщини, гості з Вінницької, Київської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської, Чернігівської областей.

Фестивальні заходи розпочнуться 18 травня о 09.00 год. на Площі Героїв Майдану та святкової ходи з нагоди відзначення Дня Європи в Україні.

О 10.00 на подвір’ї обласної філармонії відбудеться презентація творчої делегації міста Світловодська та традиційний ритуал уквітчання кущів калини, посаджених на честь 10-ї, 15-ї та 25-ї річниць фестивалю.

У рамках проведення фестивалю в фойє філармонії відбудеться виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Калиновий розмай», на якій цього року свої кращі вироби демонструватимуть народні умільці міста Світловодська.

Окрасою «Калинового розмаю» завжди є виставка короваїв, презентованих творчими делегаціями районів, міст, об’єднаних територіальних громад нашого краю та гостей з інших областей України. Також у фойє буде розміщена фотовиставка «Калиновий дивосвіт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині родина створює “райський куточок” (ФОТОФАКТ)

За традицією під час фестивалю за участю аматорських колективів області та гостей проводяться благодійні концерти в обласному госпіталі для ветеранів війни та у парку культури і відпочинку «Ковалівський».

 

У Кропивницькому усіх охочих запрошують на фестиваль «Калиновий спів»
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований