09 грудня 2019, понеділок

У Кропивницькому в Донецькому медуніверситеті провели обшуки

За словами ректора Донецького медичного університету Петра Кондратенка, обшуки провели одразу у двох містах — Краматорську та Кропивницькому.

Про це повідомляє ІА “Вчасно”, інформує Златопіль.

Восени 2018 року керівництво навчального закладу виявило ряд порушень, що були пов’язані з видачою документів студентам-мігрантам. За результатами внутрішніх перевірок частину викладачів звільнили.

“Співробітники СБУ показали ухвалу суду на обшук, наче це я разом з прикордонною та міграційною службою організував цю схему, за якою студенти нелегально приїжджали в Україну, — розповів ректор Донецького медичного університету Петро Кондратенко. — У нас вилучили документи — особові справи студентів, договори між університетом та організацією-посередником, яка до нас привозить студентів”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студенти – інoземці oбіцяють скаржитися дo пoсoльств на умови oсвіти у крoпивницькoму виші (ВІДЕO)

Петро Кондратенко вважає, що ці обшуки — наслідок того, що він почав розкривати злочинну схему, за якою студенти нелегально потрапляли в Україну. Торік університет видав понад 1300 запрошень на навчання, при цьому приїхали навчатися лише 240 людей.

“Ми виявили за підробними документами 96 студентів, звільнили кількох викладачів, одного за шкоду у півмільйона гривень, ще двох за підробку документів. Усі справи передали до поліції, СБУ, прокуратури, зараз проти мене це все хочуть повернути”, — сказав Петро Кондратенко.

 

 

У Кропивницькому в Донецькому медуніверситеті провели обшуки
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований