06 серпня 2020, четвер

У Кропивницькому в’язнi двiчi не отримали забороненi речовини (ФОТО)

Учора, 30 липня, майже в один час було припинено двi спроби доставки пiдозрiлих речовин на  об’єкт установи пiд охороною. 

Про це повiдомляє Державна установа “Кропивницька виправна колонiя – 6”, iнформує Златопiль.

Близько 14:00 хвилин в ходi вiдпрацювання оперативної iнформацiї, пiд час патрулювання прилеглої територiї, спiвробiтниками оперативного вiддiлу ДУ “Кропивницька виправна колонiя (№6)” з боку вулицi Куроп’ятникова було затримано громадянина, який мав намiр здiйснити перекид через основну огорожу установи, але побачивши, що до нього наближаються працiвники установи, вiдкинув в сторону вiд себе невiдомий згорток.

Про даний факт було повiдомлено до чергової частини Кропивницького вiддiлу полiцiї Головного управлiння нацiональної полiцiї (далi – ГУНП) України в Кiровоградськiй областi. По прибуттю на мiсце пригоди слiдчо-оперативної групи працiвниками полiцiї було проведено огляд згортку, обмотаного полiетиленовою клейкою стрiчкою, в результатi якого було встановлено, що в ньому мiстилися одна пачка дрiжджiв вагою 50 грамiв, сiм згорткiв з порошкоподiбною речовиною бiлого кольору, а також речовина рослинного походження з характерним запахом сiро-зеленого кольору в подрiбненому станi. 

Бiля 14:10 хвилин цього ж дня працiвниками оперативного вiддiлу спiльно з молодшими iнспекторами вiддiлу нагляду та безпеки установи пiд час догляду посилки, яка надiйшла на iм’я засудженого, серед сумiшi пластiвцiв з сухофруктами, а саме в чорносливi було виявлено 2 згортки, обмотанi клейкою стрiчкою.

Пiсля повiдомлення зазначеного факту до чергової частини Кропивницького вiддiлу полiцiї ГУ НП України в Кiровоградськiй областi, по прибуттю на мiсце пригоди слiдчо-оперативної групи, працiвниками полiцiї було проведено огляд вищевказаних згорткiв та встановлено, що в них мiстилась кристалоподiбна речовина бiлого кольору. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi засудили колишнього керiвника одного з вiддiлень “Ощадбанку”

Спiвробiтниками слiдчо-оперативної групи в обох випадках було задокументовано факт вилучення вищевказаних речовин, якi направлено на експертизу до науково-дослiдного експертно-кримiналiстичного центру.

У Кропивницькому в’язнi двiчi не отримали забороненi речовини (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований