29 січня 2020, середа

У Кропивницькому відбулася творча зустріч з Володимиром Яворівським (ФОТО)

Сьогодні пообіді у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбулася творча зустріч з письменником Володимиром Яворівським.

Окрім власне спілкування з автором під час заходу відбулась презентація перевиданої книги митця “Автопортрет з уяви”, інформує Златопіль.

Написаний на початку 80-х років роман про дивовижну долю художниці Катерини Білокур для читачів нового покоління взялося перевидати видавництво “Брайт Букс”.

“Цей твір вже не перше десятиліття привертає увагу аудиторії, тож я радий, що нам вдалось вдихнути в нього нове життя”, – наголосив під час заходу Яворівський.

Окрім власне презентації оновленої книги, розповів письменник і про свій новий іcторичний роман про княгиню Ольгу “В мене вечеряв Іcуc”.

“Робота над цим твором завершилась лише півтори тижні тому, тож емоції, враження від нового творіння вельми свіжі. Це історія постаті величної, сильної та все ж жіночної та сповненої любові. Задумайтесь, за час правління княгині не було розпочато жодної війни. Таким досягненням в ті часи мало хто міг похвалитись”, – поділився з присутніми роздумами автор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивницький долучився до вiдзначення Дня Гiдностi та Свободи (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Загалом зустріч з Володимиром Яворницьким привернула увагу досить широкого кола читачів – від студентів та школярів до сивочолих ветеранів.

Довідка:

Володи́мир Олекса́ндрович Яворі́вський (нар. 11 жовтня 1942, село Теклівка Вінницької області) — український письменник, громадсько-політичний діяч. Борець за незалежність України у ХХ сторіччі. Член партії ВО «Батьківщина» з 2007 р. Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

У Кропивницькому відбулася творча зустріч з Володимиром Яворівським (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований