20 лютого 2020, четвер

У Кропивницькому відбулось благословення майбутнього храму (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 13 квітня, о 10:30 у Кропивницькому відбувся Чин заснування церкви святих Петра та Павла, під час якого відбулось закладення капсули з благословенням майбутнього храму.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

На відправі були присутні усі охочі громадяни міста, а очолив усе Керуючий Кропивницькою єпархією Православної  Церкви України єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.

Звернувшись до громади священнослужитель подякував усім хто долучився до кропіткої праці та привітав присутніх з великим дійством розпочатку будівництва нового храму.

“Я усіх вітаю у сьогоднішній день, хоч і не зовсім затишний і холодний, але нас гріє думка того, що нарешті таке велике дійство розпочалося на теренах громади яка довгий час мала мрію, що б побудувати храм в якому могла б молитися. Не треба боятися треба ставити гарні цілі, об’єднуватись навколо них і спільно їх досягати, бо якщо змінюємся ми, змінюються люди навколо нас і змінюється цілий народ, початок зміни народу лежить у сердці кожного з нас, а храм покликаний сприяти цьому”,- зазначив єпископ.

У Кропивницькому відбулось благословення майбутнього храму (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований