23 лютого 2020, неділя

У Кропивницькому відбулось урочисте вручення орденів «Патріот Кіровоградщини» (ФОТО)

У Кіровоградському академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л.Кропивницького відбулася заключна частина Міжнародного проекту «Кіровоградщина. Імена та здобутки».

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада, інформує Златопіль.

У заході взяв участь голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Проект започаткований Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика» та реалізований за підтримки керівництва Кіровоградської області.

Він передбачає відзначення українців, які зробили вагомий внесок у розбудову держави. Кіровоградщина – четвертий регіон, який представляє свої здобутки. 

З вітальним словом до нагороджених звернувся голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. 

“Нагородження патріотів Кіровоградщини співпало з відзначенням 80-річчя нашої області. Кожен з вас живе, працює на рідній Кіровоградській землі і творе новітню історію. Впевнений, що сьогоднішня подія – ще один крок до об’єднання заради єдиної мети – процвітання України”, – зазначив Олександр Чорноіваненко. 

У ході урочистостей генеральний директор Українського інформаційно-видавничого центру Галина Захарченко вручила голові обласної ради Олександру Чорноіваненку орден «За вірність народу України та Почесну грамоту «За вагомий внесок у становлення, розбудову та процвітання України».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юна балерина з Кіровоградщини підкорила серце Андрія Доманського (ВІДЕО)

Понад ста мешканців Кіровоградської області відзначені орденом «Патріот Кіровоградщини» та увійшли до пам’ятної книги «Кіровоградщина. Імена та здобутки», серед них: голови районних та сільських рад, депутати обласної ради. керівники фермерських господарств та освітяни.

У Кропивницькому відбулось урочисте вручення орденів «Патріот Кіровоградщини» (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований