08 липня 2020, середа

У Кропивницькому відбулося третє підготовче засідання у справі гуртожитку по проспекту Університетський

Сьогодні 10 січня, у приміщені Господарського суду відбулося третє підготовче засідання по справі скасування права власності на гуртожиток, що знаходиться по проcпекту Університетський, 21 і належить ПП “Вагран”.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

У судовому засіданні, з боку позивача були присутні представник міської ради міста Кропивницького Володимир Покаленко та Світлана Бондаренко, що є третьою особою у справі і не заявляє самостійних вимог.

З боку ж відповідачів на судове засідання знову ніхто не з’явився.

Тож, як наслідок Господарський суд ухвалив оголосити перерву у підготовчому засіданні до 29 січня о 14:30.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нa Кіровогрaдщині зa незaконну порубку дерев оголосили підозру сільському голові

Нагадаймо, що у 2004 році приватна фірма “Вагран” отримала право власності на будівлю, а через деякий час почала продавати квартири, у яких протягом багатьох років жили люди. Мешканці впевнені, що “Вагран” став власником незаконно.

У листопаді, у Кропивницькому мешканці гуртожитку по провулку Університетський, 21, перекривали дорогу з вимогами повернути кімнати у комунальну власність та передати до суду кримінальну справу по шахрайству в гуртожитку.

Мешканці гуртожитку також зазначають, що у попередніх роках з міського бюджету було виділено кошти, проте куди саме і на що їх було витрачено, мешканці гуртожитку не знають, бо усі ремонтні та експлуатаційні затрати лягали на їх плечі.

У Кропивницькому відбулося третє підготовче засідання у справі гуртожитку по проспекту Університетський
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований