27 лютого 2020, четвер

У Кропивницькому відбувся обласний чемпіонат зі спортивного велотуризму (ФОТО)

13-14 квітня 2019 року у м. Кропивницький на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проведено ІІ Чемпіонат області зі спортивного велотуризму серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти.

Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій, інформує Златопіль.

У змаганнях взяли участь близько сотні вихованців туристських гуртків (понад 30 команд) із м. Кропивницький, м. Знам’янки, м. Олександрії, Вільшанського, Новгородківського районів, Бобринецької та Маловисківської ОТГ та гості з м. Кривий Ріг.

Змагання проводилися серед туристів – учнів, вихованців закладів освіти в двох групах: 2002 – 2004 років народження – старша група; 2005 – 2007 років народження – молодша група.
Учасники Чемпіонату змагалися на дистанціях: «Велокрос» та «Комплексна дистанція» («Фігурне водіння велосипеду», «Тріал») ІІ класу. Дистанції було прокладено на території «Міського Саду» та «Козачого острову» м. Кропивницький. Борoтьба була доволі напруженою, але напрочуд товариською.

Перешкоди кросової траси максимально нагадували природні, проте мало вплинули на звиклих до шалених швидкостей гонщиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спортсмени з Кіровоградщини блискуче виступили на чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств (ФОТО)

Учасники Чемпіонату також взяли участь 14 квітня 2019 року у велопробігу вулицями м. Кропивницький, що ознаменував відкриття велотуристичного сезону.

У Кропивницькому відбувся обласний чемпіонат зі спортивного велотуризму (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований