12 липня 2020, неділя

У Кропивницькому відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Олександра Кондакова

Учора, 27 червня, у Кропивницькому відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Олександра Кондакова – колишнього радиста розвідувальної групи спецпризначенців 3-го окремого полку, випускника міської школи № 35.

Однокласники згадують про його захоплення футболом, багаторазову участь у змаганнях в складі команди “ДЮСШ № 2 Кіровоград”, а також про дипломи та грамоти від їх організаторів.

Після закінчення школи у 2007 році здобув робітничу професію “Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням” у ВПУ № 4 міста Кііровограда.

На другому поверсі закладу, наразі оформили Стіну Памяті. на якій розміщені матеріали про шістьох випускників, які завершили земний шлях на Сході, де під час виконання службових обов’язків загинули 204 військовослужбовці з Кіровоградщини.

Під час російсько – української війни старший солдат Олександр Кондаков проходив військову службу за контрактом у ЗСУ. Загинув на Донбасі 24 червня 2014 року разом із випускником ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Олексієм Волоховим, з яким  у мирному житті набував робітничих навичок у паралельних групах, перебуваючи на борту вертольоту МІ-8 МТ, збитого сепаратистами біля гори Карачун двома пострілами з ПЗРК (переносного зенітно- ракетного комплексу).

Також на честь Олександра Кондакова встановили меморіальну дошку на будівлі школи, в якій він здобував освіту. Його ім’ям названо міський сквер в обласному центрі.

27 червня, у Кропивницькому започаткували проведення традиційного щорічного футбольного міні турніру з футболу із визначенням найкращої команди.

Нею стала команда 3 окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго, яка виборола першість серед команд Соколівки, Кущівки та футбольної команди друзів спецпризначенця.

Команді – переможців вручили перехідний Кубок пам’яті Олександра Кондакова та набір футбольних мячів. Кращим футболістом турніру став спецпризначенець Ярослав Бирса.

Анатолій Саржевський.

Фото автора.

У Кропивницькому відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Олександра Кондакова
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований