07 червня 2020, неділя

Панихиду за загиблими відслужили на головній площі Кропивницького (ФОТО)

В День пам’яті та примирення на площі Героїв Майдану вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні та на Сході України.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Незвично безлюдно через карантинні заходи було на головній площі міста. Запалили лампадки та віддали шану полеглим голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, військовий комісар Кіровоградського обласного військового комісаріату полковник Ярослав Кучер, духовенство області.

Єпископ Кропивницький і Голованівський Марк відслужив панахиду за загиблими воїнами.

У знак пам’яті за загиблими, на площі Героїв Майдану запалили лампадки, оформлені у формі червоного маку – символу пам’яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року.

Довiдка: День пам’ятi та примирення (пам’ятi жертв Другої свiтової вiйни, та примирення мiж країнами-учасниками Другої свiтової вiйни) — пам’ятний день в Українi, який вiдзначають 8 травня, в рiчницю капiтуляцiї нацистської Нiмеччини (цю подiю прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Вiдповiдно до Указу Президента України, пiдписаного 2015 року, метою вiдзначення є “гiдне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигiтлерiвської коалiцiї у Другiй свiтовiй вiйнi та висловлення поваги всiм борцям проти нацизму”.

Панихиду за загиблими відслужили на головній площі Кропивницького (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований