16 жовтня 2019, середа

У Кропивницькому вiдкрилася персональна виставка робiт майстринi Ольги Коломiєць(ФОТО)

12 грудня, о 12.00, у виставковiй залi обласного Центру народної творчостi вiдкрилася персональна виставка члена Нацiональної спiлки художникiв та майстрiв народного мистецтв України, майстра декоративно-ужиткового мистецтва Ольги Коломiєць з Кропивницького.

Про це повiдомили в Центрi народної творчостi, iнформує Златопiль.

Ольга – лауреат обласної премiї в галузi архiтектури, геральдики, вексилологiї та декоративно-прикладного мистецтва iменi Якова Паученка в номiнацiї “Декоративно-прикладне мистецтво”, вiдома на Кiровоградщинi як автор витинанок, творiв живопису, вишивки бiсером та перлами iкон, композицiй на тему усної народної творчостi, сюжетних книжкових iлюстрацiй.

Талановита майстриня презентує нову колекцiю виробiв у технiцi витинання, яку створила за мотивами живописних картин про козака Мамая, що зберiгаються в музейних зiбраннях України. Легендарний образ козака, що грає на бандурi, традицiйнi козацькi атрибути Ольга Коломiєць передала на паперi за допомогою контурного зображення у великих розмiрах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині прoдзвенять “Різдвяні дзвінoчки” (ФОТО)

До експозицiї виставки також увiйшли паперовi витинанки iкон, яскравi декоративнi панно, створенi майстринею за кращими зразками вiдомих українських митцiв.

У Кропивницькому вiдкрилася персональна виставка робiт майстринi Ольги Коломiєць(ФОТО)
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований