03 червня 2020, середа

У Кропивницькому відзначили 80-річчя Кіровоградської обласної філармонії (ФОТО)

Учора, 22 травня, у Кропивницькому відбулись урочистості на честь святкування  80-річчя заснування Кіровоградської обласної філармонії.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

У програмі за участі камерного оркестру “Концертіно”, інструментального ансамблю “Єлисавет-ретро” та інших колективів філармонії, було виконано класичні та ексклюзивні номери.

На гала-концерті під назвою “Віват Філармонія!” був присутній голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, народний депутат Костянтин Яриніч, перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко, а також представники міської влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму відзначили річницю перепoхoвання Кoбзаря (ФOТO)

Звернувшись до усіх присутніх Олександр Чорноіваненко висловив подяку працівникам філармонії, відзначивши, що зусилля які вони докладають викликають гордість та повагу.

“Сьогодні багато людей прийшло привітати наших героїв, і це знак поваги до колективу, та керівництва. Я хотів би, що б кожного дня у філармонії було так багато людей, щоб перед входом стояла черга. Усі заходи, які ми проводимо, ми проводимо разом з філармонією, з тими, хто не відпочиває, а працює день і ніч задля людей”,- зазначив голова обласної ради.

Окрім того, за значний внесок у життя Кіровоградської обласної філармонії, розвиток мистецта та з нагоди 80-річчя подяку отримали директор закладу, заслужений працівник культури України Микола Кравченко, а також керівники колективів: “Зоряни”, “Єлисавет-ретро”, “Концертіно” та інші.

У Кропивницькому відзначили 80-річчя Кіровоградської обласної філармонії (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований