18 жовтня 2019, п’ятниця

У Кропивницькому відзначили переможців премії Ястребова (ФОТО)

Сьогодні, 17 травня, у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, відзначили учасників конкурсу на здобуття обласної краєзнавчої  премії імені Володимира Ястребова.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Цього року у номінації “Наукові дослідження з історії та етнографії краю” перемогло науково-документальне видання – книга “Флюгер репресій: Обличчя, або “наша” “Ве”-“Ка”-“Пе” та ще маленька “бе”, автори – Бабенко Оксана Анатоліївна, Білоус Віктор Борисович.

У номінації “Популяризація історико-культурної та природничої спадщини краю, розвиток музейної справи” перемогу отримали “Роботи краєзнавчої тематики”, автор Степанова Ольга Василівна.

Зазначимо, що голова обласної ради Олександр Чорноїваненко, разом з присутніми вшанували хвилиною мовчання пам`ять відомого краєзнавця, лауреата обласної премії імені Ястребова, Станіслава Янчукова, який відійшов у вічність.

Після вшанування  відбулась церемонія нагородження.

“Нажаль ми тільки розпочинаємо розкривати Кіровоградщину і мотивацією цьому можливо, є ця премія. Хоч вона і існує з 1993 року, але сьогодні особливу цінність має підняття тієї історичної спадщини. Вважаю, що ви творите майбутнє для наступних поколінь і в цьому вам велика подяка”, – звернувся до усіх присутніх голова обласної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму визначилися з лауреатом oбласнoї журналістськoї премії

Доповненням до урочистостей став виступ учнів та викладачів музичної школи №2 імені Юлія Мейтуса.

У Кропивницькому відзначили переможців премії Ястребова (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований