22 січня 2020, середа

У Кропивницькому власниця квартири перетворила помешкання на смітник

У квітні минулого року,  з квартири на вулиці Ю.Коваленка (колишня назва – Маршала Конєва) вивезли 12 вантажних автомобілів побутового сміття, які туди наносила власниця.

Про це повідомляє Начальник Спеціалізованої інспекції міської ради міста Кропивницького Андрій Максюта на своїй сторінці Facebook, інформує Златопіль.

Тоді її вмовили звільнитися від сміття – допомогали його вивозити разом з волонтерами з “Дому Милосердя”, депутатами міськради від того округу, і особисто началиником спецінспекції.

Сміття вивезли на офіційний полігон ТПВ на вулиці Байкальська і сусіди, які били на сполох видихнули з полегшенням.

Та це полегшення було не довгим.

«Сьогодні до цієї квартири підійти без протигазу не можливо. Це факт. Я особисто там був. Страшно смердить. Люди  знову б’ють на сполох.»,- зазначає начальник спецінспекції.

Проблемою є те, що сміття знаходиться у квартирі, а отже є власністю цієї громадянки. Помешкання по Закону є не доторканним і особа вважається дієздатною. І тепер сусідам потрібно розпочинати все з початку (боротися за своє право на комфортне життя), адже жити дихаючи сміттям, яке гніє в “чотирьох стінах” та поруч з розплідником щурів – м’яко кажучи не комфортно і небезпечно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як живеться пенсіoнерці, яку врятували зі сміттєзвалища (ВІДЕO)

«Цей випадок не поодинокий в нашому місті. Є такі квартири і будинки. Десь поки миряться з таким сусідством, десь просто не хочуть зачіпатися з бюрократією. Але я вважаю, що людям за свої права потрібно боротися. А такі адреси потрібно обліковувати і працювати з такими мешканцями, що носять додому сміття – поки не сталося якогось епідеміологічного лиха від антисанітарії»,- підкреслює Андрій Максюта.

 

У Кропивницькому власниця квартири перетворила помешкання на смітник
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований