20 листопада 2019, середа

У Кропивницькому виступили українські зірки (ФОТО)

Вчора, 14 березня, у кропивницькому відбувся виступ українських виконавців Анастасії Приходько та гурту Рatsyki z Franeka.

Концерт пройшов на площі Героїв Майдану і незважаючи на зимну погоду, отримався душевним та зібрав чимало людей.

Заслужена артистка України та волонтерка Анастасія Приходько не лише виконувала свої хіти, а й ділилася своїм відношенням до ситуації, яка склалася в Україні.

“Я бачу що відбувається довкола, чую, що люди говорять про те, як  живемо в країні. І мені від того дуже боляче. Я бачу, що відбувається у “Нафтогазі”, коли деякі отримують зарплатню у 10 мільйонів гривень в місяць, а розповідають, що в країні немає грошей і беруть кредити. Головне у будь-якій державі – це захищати права людей. Я розумію, що мільйон українців виїхали, тому що вони не мають можливості розвиватися тут. Я мати двох дітей і не хочу, щоб мої діти звідси поїхали. І ми маємо зробити все, щоб наші діти залишилися у своїй країні!”, поділилася з присутніми Анастасія Приходько.

Слід зазначити, що захід відбувся у рамках Всеукраїнського туру, на підтримку кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

З громадою  спілкувався народний депутат, заступник Юлії Тимошенко Іван Крулько та  голова “Батьківшини Молодої” Сергій Митрофанський. Говорили про найбільш наболіле для українців: непідйомні тарифи на газ, війну на сході України, тощо. А також ділилися стратегією подолання проблем держави, яка розписана у «Новому курсі України» Юлії Тимошенко.

“Першим рішенням нового Президента буде прийняття закону діючим парламентом про те, щоб увесь газ українського видобутку йшов українському народу. Друге: заробіток газових кампаній буде не 300% як зараз, а не більше 30. І третє – чесні податки, які платяться у бюджет з видобутку газу і тоді газ буде дешевшим вдвічі. Рішення суду набуде законної сили і всі переплати за газ з 2016 року мають бути людям компенсовані”, – повідомив Іван Крулько.

Справжнім “зігріваючим” фіналом став виступ культового гурту “Patsyki z Franeka”. Під запальний спів цих хлопців танцювали і молодь і люди поважного віку.

 

У Кропивницькому виступили українські зірки (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований