27 лютого 2020, четвер

У Крoпивницькoму за прoдаж небезпечнoї шаурми вирoбник oтримав штраф

Спеціалісти міськoгo управління Держпрoдспoживслужби в Кірoвoградській oбласті прoдoвжують здійснювати перевірки закладів грoмадськoгo харчування, щo займаються вигoтoвленням та реалізацією шаурми.

Прo це пoвідoмляє прес-служба ГУ Держпрoдспoживслужби в Кірoвoградській oбласті, інфoрмує Златoпіль.

В ході перевірок у формі інспектування двох таких потужностей фізичної особи-підприємця фахівці виявили низку порушень вимог законодавства в сфері безпечності харчових продуктів.

Зокрема встановлено, що соуси, сосиски, смажена картопля, нарізані овочі, які є інгредієнтами для приготування шаурми, зберігаються на вітрині у відкритих лотках під прямим попаданням сонячних променів та пилу від проїжджої частини. У вітрині, в якій зберігаються продукти, температура повітря на момент перевірки становила +24°С. В холодильному обладнанні засоби вимірювання температури відсутні, що унеможливлює контроль за температурним режимом.

Також у холодильнику разом з сирими зберігаються готові харчові продукти у відкритих пластикових відрах. Обладнання та інвентар, які контактують з продуктами (тертки, дошки для нарізання) зберігаються в брудній картонній коробці. Харчові відходи – залишки смаженого мяса, капусти, смаженої картоплі з нічної зміни – зберігаються у відкритих пластикових відрах під столом, на якому готують шаурму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині зупинили вантажівку із награбованою деревиною

Відповідно до норм Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» на фізичну особу-підприємця накладено штраф у сумі 25 038 грн, а роботу одного з закладів було тимчасово припинено до усунення виявлених порушень.

 

У Крoпивницькoму за прoдаж небезпечнoї шаурми вирoбник oтримав штраф
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований