07 грудня 2019, субота

У Кропивницькому за стихійну торгівлю на порушників склали дев’ять протоколів (ФОТО) 

Учора, 12 вересня в рамках реалізації проекту «Муніципальний патруль»   проведено рейд – відстеження у складі спеціалістів по вул. Євгена Тельнова біля ринків «Черемушки» та “Привокзальний” з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

Про це повідомляє Департамент з питань економічного розвитку та торгівлі, інформує Златопіль.

Під  час проведення  рейдового відстеження  несанкціоновану торгівлю плодоовочевою, молочною продукцією та городиною було частково призупинено. Припинена торгівля тютюновими виробами та бахчовими. За порушення правил благоустрою міста спеціалістами спецінспекції складено 9 протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.    

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму будинки з найкращим благoустрoєм теритoрії oтримають грoшoву винагoрoду (ФОТО)

З громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановлених місцях, проведено роз’яснювальну роботу стосовно недопущення «стихійної» торгівлі  продуктами харчування на тротуарах, газонах та біля житлових будинків та запропоновано перейти здійснювати торгівлю на територію ринків. Торгівцям на громадянам вручені флаєри “Обережно! Стихійна торгівля” з попередженням про адміністративну відповідальність за торівлю “з рук” у невстановлених місцях.

У Кропивницькому за стихійну торгівлю на порушників склали дев’ять протоколів (ФОТО) 
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований