08 серпня 2020, субота

У Кропивницькому засудили чоловіка спійманого небайдужим громадянином

23 квітня, близько 16:00 годин під час патрулювання вулиць Крoпивницькoгo пoліцейські через лінію “102” oтримали пoвідoмлення прo те, щo рoбітник впіймав чoлoвіка, який хoтів залізти дo чужoгo автoмoбіля.

Про це сайту Златопіль стало відомо з власних джерел у правоохоронних органах.

Реалізовуючи свій злочин чоловік діючи умисно, таємно, повторно, цілеспрямовано та переслідуючи мету наживи відчинив багажне відділення автомобіля, звідки дістав належне потерпілому майно, а саме: будівельний фен Forte НG 2000-2, полімерну валізу, в які знаходились три диски до болгарки, блок живлення на три розетки, два чохли для свердла та молярний скоч, які для потерпілого не становлять матеріальної цінності.

Проте був помічений небайдужим громадянином, і не зважаючи на це, продовжив виконувати свій злочинний умисел, та намагався з місця крадіжки втікти, але був затриманий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля крoпивницькoгo Дендрoпарку ледь не трапився злoчин (ФOТO)

Суд вирішив визнати чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 186 КК України, та призначити йому покаранняу вигляді 4 років позбавлення волі, проте на підставі ст. 75 КК України звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 роки.

А також стягнути на користь держави судові витрати за проведення судових експертиз у розмірі 1570 гривень.

У Кропивницькому засудили чоловіка спійманого небайдужим громадянином
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований