05 грудня 2025, п’ятниця

У Кропивницькому завершується освітній марафон “Прозора школа”

У Кропивницькому 20-26 серпня відбувся марафон “Прозора школа”, у якому взяли участь   педагогічні колективи тридцяти гімназій та ліцеїв обласного центру. 

Мета  пізнавального заходу полягає в об’єднанні вчителів батьків, громадськості в спільних зусиллях щодо підтримки учасників освітнього процесу.

Під час активної участі в марафоні “Прозора школа”, в ліцеї “Мрія” батькам та гостям школи продемонстрували власні напрацювання на трьох локаціях у площині  початкової,  основної та  старшої школи. 

“Під час інтелектуальних зупинок вони мали змогу відвідати мовну, природничу майстерню та майстерню ідей, сцену вражень, острів турботи – зону комфорту, музичний квартал, бульвар майбутнього. Заглибитися у світ  книжок та пошуку, ознайомитися з досягненнями юних науковців, спортсменів. Побувати у руховій та безпечній для життя дітей зоні укриття  під час повітряної тривоги. Поспілкуватися між собою та дослухатися до порад педагогів щодо удосконалення навчального процесу в ліцеї “Мрія”, нових форм, педагогічних прийомів  і методів  у роботі з дітьми, утвердження їхньої самореалізації і самоствердження  під  час освітнього процесу”, – розповіла директорка  ліцею “Мрія” Лілія Титаренко.

Протягом двох з половиною годин тривала в ліцеї пізнавальна екскурсія, яка завершилася селфі на кожній інтелектуальній зупинці і подякою батьків учителям.

                                                              Анатолій  Саржевський,

фото  автора

У Кропивницькому завершується освітній марафон “Прозора школа”
4 голос[ів]

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований