04 грудня 2021, субота

У Кропивницькому завершилася агропромислова виставка AGROEXPO-2021 (ФОТО)

Сьогоднi, у Кропивницькому завершилася IХ Мiжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацiєю технiки “АGROEXPO-2021”.

У виставцi, яка проходила з 29 вересня по 2 жовтня, взяли участь 512 компанiй-експонентiв та близько 500 учасникiв “Покровського ярмарку”, передає Златопіль.

На виставцi свою технiку презентували майже всi вiдомi бренди сiльськогосподарського машинобудування — як iноземнi, так i вiтчизнянi, зокрема “JohnDeere”, “NewHolland”, “Case”, “Fendt”, “Claas”, “Гомсельмаш”, “ХТЗ”, Ельвортi, “Лозовськi машини” тощо.

 

Також, за iнiцiативи Федерацiї роботодавцiв України, на виставцi була представлена мультибрендова експозицiя вiтчизняної комунальної технiки.

Новинкою стала експозицiя пiдприємств з Великобританiї — вона була презентована вперше.”АгроЕкспо” стала першою сiльськогосподарською подiєю для посольства Британiї за межами Києва.

Мiжнародну агропромислову виставку “AGROEXPO” вже прийнято розглядати не тiльки як торговельний майданчик, а як комплексний механiзм, з яким пов’язано багато iнших сфер економiки. Це єдиний в Українi агропромисловий форум, що надає унiкальну можливiсть вiтчизняним аграрiям ознайомитись з максимально можливою номенклатурою технiки та обладнання для АПК на статичних експозицiях, вiдвiдати експозицiю племiнних порiд тварин та птицi, побачити технiку в роботi — на демонстрацiйних показах, прийняти участь в тематичних семiнарах та форумах, а також оновити свiй технопарк зi значним дисконтом, а географiчне розмiщення виставки є найзручнiшим для вiдвiдувачiв з усiх регiонiв України, адже виставка розташована у самому центрi України.

Кожного дня на спецiалiзованому полiгонi площею 6 га проходили демонстрацiйнi покази сiльськогосподарських агрегатiв в роботi.

Вже традицiйно на виставцi була представлена широка дiлова програма — низка панельних дискусiй, семiнарiв та конференцiй, серед яких аграрний форум “Перший квартал функцiонування прозорого ринку землi — висновки та майбутнi перспективи” Мiнiстерства аграрної полiтики та продовольства України, конференцiя “Ефективне свинарство”, конференцiя “Iнновацiйнi рiшення в агротехнологiї” та iншi.

Також “АGROEXPO-2021” вiдвiдала низка високоповажних гостей.Зокрема, до Кропивницького завiтали: Мiнiстр аграрної полiтики та продовольства Роман Лещенко, Нiколас Гаррокс – заступник Посла Великої Британiї в Українi, Iгор Сокол – Надзвичайний i Повноважний Посол Республiки Бiлорусь в Українi, Сергiй Цiвкач – виконавчий директор Офiсу по залученню iнвестицiй при Кабiнетi Мiнiстрiв України UkraineInvest, Дмитро Кисилевський – народний депутат України, заступник голови Комiтету Верховної Ради України з питань економiчного розвитку, Наталiя Забрудська – вiцепрезидент, генеральний секретар Торгово-промислової палати України, Геннадiй Новiков – голова ГО “Аграрний союз України” та Руслан Iллiчов, генеральний директор Федерацiї роботодавцiв України.

На “AGROEXPO-2021” аграрiї мали унiкальну змогу купити сiльгосптехнiку дешевше. Дiяли двi знижковi акцiї. За умовами першої, у разi пiдписання безпосередньо на виставцi договорiв на купiвлю технiки, аграрiй отримував знижку вiд 5%. Друга передбачала дисконт вiд 10%, якщо технiка забиралась прямо з виставки.

За традицiєю, окремою експозицiєю в рамках “AGROEXPO” проходила виставка «AUTOLAND», де були представленi легковi та вантажнi автомобiлi свiтових брендiв. Для найвибагливiших автолюбителiв проходили тест-драйви позашляховикiв та кросоверiв.

З кожним роком на “AGROEXPO” зростає Всеукраїнський освiтнiй ярмарок — цього року свої науковi потужностi презентували понад40 закладiв з рiзних куточкiв України, серед яких Харкiвський нацiональний технiчний унiверситет “ХПI”, Миколаївський унiверситет кораблебудування iм. Макарова, Нацiональний унiверситет бiоресурсiв i природокористування України, Уманський нацiональний унiверситет садiвництва та багато iнших.

Звичайно, яке ж “АGROEXPO” без “Покровського ярмарку” — з мiнi-експозицiями товарiв декоративно-ужиткового мистецтва, частуванням, виступами творчих колективiв та вже традицiйним конкурсом “Гарбуз-велетень”, на якому було встановлено новий рекорд. Вага гарбуза-велетня склала рекордних 80 кг, а переможець отримав у подарунок телевiзор.

Окремим блоком вiдбувсяфестиваль вуличної їжi “Єлисавет Смак Fest”, з рiзноманiтними стравами кухонь народiв свiту.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На “Покровському ярмарку” вручили подяку Новоукраїнському району (ФОТО)

У Кропивницькому завершилася агропромислова виставка AGROEXPO-2021 (ФОТО)
1 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований