21 жовтня 2020, середа

У Кропивницькому  завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед паралімпійців (ФОТО)

11 вересня на міському стадіоні “Зірка” підбили підсумки легкоатлетичних  змагань, за участю 200  спортсменів, які мають  ураження опорно-рухового апарату, вади зору, проблеми фізичного та психічного розвитку, інформує Златопіль.

Ще до початку урочистого відкриття чемпіонату відбулася класифікація спортсменів на класи для їхньої участі у фінальних змаганнях з легкоатлетичного бігу на різні дистанції, стрибків у довжину та висоту, штовхання ядра та метання диска і списа.

Оплесками привітали учасники заходу “новоспечених” заслужених майстрів спорту України  Наталію Кобзар (м. Дніпро) та Анастасію Мисник (м. Кропивницький), а також заслуженого тренера України Ганну Печко (м. Дніпро) .

Вже першого дня Анастасія, дворазова  срібна призерка Паралімпійських ігор за результатами змагань зі штовхання ядра, здобула “золото”, а вихованка заслуженого тренера України Олега Соколовського (м. Кропивницький) Вікторія Шпачинська   отримала “срібло”.

У розмові зі спортивним оглядачем Юрієм Ілючеком головний  тренер Національної паралімпійської збірної команди Андрій Фатеєв назвав  інваспорт самобутнім, адже спортсмени виявляють велику силу волі до перемоги, силу духу і за це їм треба подякувати. А ще – тренерам та суддям, які взяли участь у проведенні чемпіонату України з легкої атлетики.

 Анатолій Саржевський ,

Фото автора

У Кропивницькому  завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед паралімпійців (ФОТО)
2 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований