07 серпня 2020, п’ятниця

У Кропивницькому збирають підписи за зміну деяких автобусних маршрутів

Сьогодні, 18 червня, на сайті Єдиної системи місцевих петицій, з’явилась пропозиція розглянути можливість переглянути маршрути існуючих рейсів та скорегувати їх на користь жителів дачно-садових товатиств “Колос”, “Тімірязєва” та “Комунальник”.

“На даний час дачно-садові товатиства “Колос”, “Тімірязєва”, “Комунальник” майже не мають можливості дістатись до міста, поруч проходить єдиний автобус лише чотири рази на день, при цьому вартість проїзду в ньому 12-14 грн. Там постійно проживають багато людей, які кожного дня повинні їздити до міста на роботу, в садочок, до школи і часто автобус переповнений, і це при тому, що багато людей користуються власним транспортом, бо вартість проїзду занадто висока для такої відстані”, – зазначає автор петиції.

Варіанти зміни маршрутів: 

  • Автобус 116, замість кінцевої зупинки на Молодіжному продовжити маршрут до кільцевої дороги і далі по ній до Олександрійського шосе і по ньому до аеропорту і далі по існуючому маршруту. 
  • Маршрутка 6, замість кінцевої зупинки на молодіжному продовжити маршрут до кільцевої дороги і далі по ній до Олександрійського шосе і по ньому до аеропорту і далі по існуючому маршруту. 
  • Приміський автобус 283, замість кінцевої зупинки в Созоновці, зробити рух кільцевим по набережній вулиці в Созоновці до кільцевої дороги до Олександрійського шосе і далі по існуючому маршруту. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому збирають підписи за встановлення залізничного переїзду

Наразі до кінця збору підписів залишилось 45 днів.

Ознайомитись та підписати петицію можна за посиланням.

 

У Кропивницькому збирають підписи за зміну деяких автобусних маршрутів
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований