22 лютого 2020, субота

У Кропивницькому жінка намагалась з магазину поцупити цукерки та продукти

22 квітня перебуваючи у приміщенні магазину «Велмарт», за адресою: м. Кропивницький, вул. Ю. Коваленка, 2а, у жінки виник злочинний умисел на вчинення таємного викрадення чужого майна, яке належить ТОВ “Фудком”.

Про це сайту Златопіль стало відомо з власних джерел у правоохороних органах.

Реалізовуючи свій умисел, впевнившись, що за її діями ніхто не спостерігає, жінка взяла з полиці стелажу з овочами та фруктами, огірок «Естафета» вагою 0,885 кг, банан «свіжий», гранат, вагою 0,260 кг, помідор «кістьовий преміум», які сховала у чорний пакет із тканини, після чого взяла зі стелажу з м`ясними продуктами курча табака, шинку «Хамон Серрано с/в», які також сховала до торби.

У подальшому вона направилася до відділу з кондитерськими виробами, де взяла карамель «Молочна крапля», цукерки «КендіНат карамель з арахісом», цукерки «Лайн арахіс вагові Нестле», цукерки «Де Люкс горіх-крем вагові», цукерки «Бархат Ночі», карамель «Тімі», після чого направилася до каси.

Під час виходу з магазину через касу, умисно не розраховуючись за сховані у чорному пакеті із тканини, спричинила майнову шкоду ТОВ “Фудком” на загальну суму 623 гривні 70 копійки.

Даний факт був виявлений охоронцями з майнової безпеки вище вказаного магазину, які затримали її після виходу через касу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині заступника міськoгo гoлoви затримали на oтриманні хабаря

Допитана у судовому засіданні обвинувачена у вчиненому щиро каялась, повністю визнала усі обставини злочину, вказані в її обвинуваченні,а також кількість та вартість викраденого.

Суд вирішив визнати жінку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 185 КК України та призначити їй покарання у виді штрафу в розмірі 50 (п`ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 850 грн. 00 коп.

Також додатково стягнути з неї на користь держави судові витрати за проведення судових експертиз у розмірі 942 гривень 00 копійок.

У Кропивницькому жінка намагалась з магазину поцупити цукерки та продукти
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований