01 червня 2020, понеділок

У Кропивницькому жінка перетворила сауну на бордель

Мешканка Кропивницького, неофіційно працюючи банщицею у сауні, вирішила займатись злочинною діяльністю направленою на порушення норм моральних засад суспільства у сфері статевих стосунків, з метою отримання додаткового заробітку.

Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень, інформує Златопіль.

З метою особистої наживи та маючи на меті використовувати злочинну діяльність, як постійне і додаткове джерело прибутку для вдоволення своїх матеріальних потреб, жінка почала зводити осіб, які надають оплатні послуги сексуального характеру, з клієнтами сауни для відпочинку та встановила плату за звідництво, у розмірі 100 грн.

За свої дії кожного разу вона отримувала грошову винагороду, від клієнтів сауни у розмірі 100 гривень, якими розпоряджалась на власний розсуд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Світловодську зaтримaли чоловікa, який погрожуючи ножем зaволодів мобільним телефоном

Суд вирішив визнати її винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.302 ч.2 КК України, та призначити їй покарання за ст.302 ч.2 КК України у виді позбавлення волі строком на один рік.

Проте на підставі ст.75 КК України звільнити її від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю один рік.

У Кропивницькому жінка перетворила сауну на бордель
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований