08 липня 2020, середа

У Кропивницькому жінка жебракувала разом із чужою дитиною

У Кропивницькому жінка використовувала чужу дитину для жебрацтва.

Про це кореспонденту сайту Златопіль повідомили правоохоронці.

За попередньою інформацією, з середини травня 2019 року вона незаконно одержала від невстановленої слідством особи малолітню дитину. Використовувала її для зайняття жебрацтвом.

Громадянку 1982 року народження разом із дитиною зарахували до одного із закладів міста.

Про заклад жінці повідомили волонтери.

У вересні жінка разом із дитиною зверталася до перехожих громадян та просила допомогти їй продуктами харчування та одягом для дитини.

На момент зарахування до центру встановили, що жінка має недійсний український паспорт та виписку новонародженого, видану Криворізьким міським клінічним пологовим будинком №1. Свідоцтво про народження дитини було відсутнє.

У паспорті жінки не вистачало аркуша, тому постало питання відновлення документа. Кропивничани звернулися із офіційним листом до пологового будинку, де народилась дитина. Прохали надати оригінал свідоцтва про народження дитини жінкою. До листа надали копію її паспорта.

Пологовий будинок надав копію паспорта жінки, яка народжувала дівчинку в пологовому будинку. Встановили, що фотографія в паспорті породіллі не відповідає фотографії мешканки соццентру в Кропивницькому. Водночас співпадають інші паспортні дані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уродженець Кіровоградщини зґвалтував літню жінку

Дана ситуація свідчить про порушення законодавства та вчинення злочину. Є всі підстави вважати, що жінка не народжувала дитину, а має на меті зареєструвати її як свою.

Ведеться слідство.

У Кропивницькому жінка жебракувала разом із чужою дитиною
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований