18 жовтня 2019, п’ятниця

У кропивницьку колонію намагалися передати наркотики (ФОТО)

Картоплина з прихованою у ній забороненою речовиною до охороняємого об’єкту установи не потрапила.

Про це повідомляє прес-служба установи, інформує Златопіль.

09 січня, близько 18 години 40 хвилин, в ході відпрацювання оперативної інформації, під час патрулювання прилеглої території державної установи “Кропивницька виправна колонія (№6)” з боку вулиці Куроп’ятникова, співробітниками оперативного відділу було затримано громадянина Н., який мав намір здійснити перекид через основну огорожу виправної колонії, але побачивши, що до нього наближаються співробітники установи, відкинув в бік невідомий згорток.

Про даний факт було повідомлено до чергової частини Кропивницького відділу поліції ГУ НП України в Кіровоградській області. По прибуттю на місце пригоди слідчо-оперативної групи працівниками поліції було проведено огляд згортку, котрий лежав на землі, в результаті чого було встановлено, що в згортку містилась картоплина, всередині якої знаходилось п’ять поліетиленових пакетиків типу zip-lock з порошкоподібною речовиною білого кольору. В подальшому співробітниками слідчо-оперативної групи було задокументовано факт вилучення підозрілої речовини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині чоловік переховувався від поліції у підвалі (ФОТО)

Дана подія зареєстрована в Книзі обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події в установі від 09.01.2019 року, пакетики з порошкоподібною речовиною направлено на експертизу.

У кропивницьку колонію намагалися передати наркотики (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований