19 січня 2020, неділя

У Києві створено об’єднаний громадсько-добровольчий штаб, який стежитиме за виборами

У Києві під час виборів працюватиме об’єднаний громадсько-добровольчий штаб «Контроль за виборами. Громадянське суспільство в дії», який буде стежити за виборами, проводити екзит-пол та повідомлятиме про хід голосування.

Про це повідомили представники штабу на прес-конференції у Києві.

Об’єднаний штаб «Контроль за виборами. Громадянське суспільство в дії» створений для того, щоб у день виборів Президента України-2019 здійснювати збір, аналіз і оприлюднення інформації щодо процесу виборів, стежити ти за перебігом голосування, оперативно реагувати на повідомлення про порушення чи зловживання на дільницях.

«Наше завдання – проконтролювати процес проведення виборів об’єднаними зусиллями. Нам вважливо, щоб зміна чи залишення влади відбулось у легітимний спосіб», – сказав голова Координаційної ради добровольців і волонтерів НФТУ, голова ГО «#ДІЯ» Андрій Шараскін.

За його словами, штаб коментуватиме екзит-поли.

«Станом на сьогодні майже 1000 спостерігачів від наших організацій, які зареєстровані в ЦВК. Волонтери, кожен у своєму регіоні слідкуватиме, щоб все в законний спосіб відбувалось. Здійснюється і паралельний підрахунок голосів. У полях здійснюється дослідження: збирається інформація, починаючи від явки до наміром про те, що куди люди схиляються», – повідомив він.

До складу штабу входять Координаційна рада добровольців і волонтерів Національного форуму «Трансформація України», громадська платформа «#ЗахистиCвійГолос», мережа активних громадян #SPILNO, міжнародна організація #GlobalUkraine, ініціатива «#ТвійГолос», «ГРОМ ЦВК» – громадський контроль за виборами президента України, Громадська ініціатива «Стрілецький легіон» та інші.

У Києві створено об’єднаний громадсько-добровольчий штаб, який стежитиме за виборами
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований