29 травня 2020, п’ятниця

У Маловисківському ПТУ відкрито Центр підготовки електрогазозварників (ФОТО)

Про плани щодо створення  такого центру Златопіль уже повідомляв, і от на Миколая   відбулось його офіційне відкриття.

Як зазначив, презентуючи нову навчальну майстерню старший майстер виробничого  навчання Віктор Сокуренко, новостворений  навчально-виробничий  центр, що діятиме  на  базі  Маловисківського ПТУ  № 16, не лише готуватиме фахівців за спеціальностями  “Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Зварник”, а й займатиметься  перепідготовкою (підвищенням кваліфікації) працівників зварювальних професій з усієї Кіровоградщини, стажуванням майстрів за новітніми технологіями з використанням сучасного зварювального обладнання.

Серед тих, хто прийшов  привітати викладасів  і учнів  училища з такою вагомою подією  був і голова  фермерського господарства з Великої Виски, депутат обласної  ради  від “Батьківщини”  Андрій   Флоря. Андрій Володимирович має давні партнерські зв’язки з училищем, постійно надає спонсорську допомогу, тож і в цій справі,  незважаючи на  те, що  Центр створювався  за кошти обласного бюджету, також долучився до його   впорядкування.

А звертаючись до учнів, які бачать своє майбутнє саме у робітничих професіях, запевнив, що з часом і фахівці  такого профілю матимуть в Україні зарплату в 10-15 тисяч  і закликав  юнаків та дівчат не виїжджати за кордон в пошуках заробітків, а залишатись вдома і розбудовувати  свою Батьківщину.

У Маловисківському ПТУ відкрито Центр підготовки електрогазозварників (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований