24 січня 2020, п’ятниця

У міській раді розповіли про ситуацію з грипом у Кропивницькому

Рівень захворюваності на грип та вірусні інфекції у Кропивницькому не перевищив епідемічного порогу.

Про це повідомляє прес-служба міської ради Кропивницького, інформує Златопіль.

За словами заступника начальника управління охорони здоров’я міської ради Кропивницького Лариси Кудрик, впродовж двох тижнів нового, 2019 року, за допомогою до лікарів звернулися понад 1700 пацієнтів, з них 46,5% – діти. Госпіталізовано 106 хворих, з них 62 – діти. Незважаючи на зростання кількості хворих на ГРІ, показник захворюваності у Кропивницькому залишається на 30,6% нижчим рівня епідемічного порогу. А от лабораторно було підтверджено 2 випадки захворюваності на ГРИП, розповіла заступник начальника обласного лабораторного центру Надія Оперчук – у дорослого та дитини.

– Ситуація щодо захворювання на ГРИП та ГРВІ у Кропивницькому спокійна, – прокоментувала Лариса Кудрик. – Епідпоріг ми не перевищили – хочу нагадати, що щеплення від ГРИПу завжди лишається актуальним, тому його треба робити. Імунітет формується два тижні, і це допоможе уникнути ускладнень, якщо людина й захворіє на ГРИП.

Загалом, за інформацією Лариси Кудрик, з початку епідеміологічного сезону у Кропивницькому вакцинувалося 947 осіб, з них 206 дітей та 111 медичних працівників. Лариса Кудрик зазначила також, що лікувально-профілактичні заклади міста готові до роботи в період ускладнення епідситуації з захворювання населення на грип та ГРВІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хореографічний ансамбль “Світанок” готує масштабний концерт у Кропивницькому

 Розроблені плани розгортання ліжок та їх перепрофілізації, на випадок масових захворювань грипом та ГРВІ. Одночасно, у місті створені бригади для надання консультативної та практичної допомоги. Є в наявності дезінфікуючі матеріали та матеріали для забору мазків на грип.

Фото: міська рада Кропивницького

У міській раді розповіли про ситуацію з грипом у Кропивницькому
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований