03 серпня 2020, понеділок

У місті на Кіровоградщині ініціювали створення міського комунального підприємства з перевезення пасажирів

Вчора, під час чергової 72-ої сесії Знам’янської міської ради, у розгляді депутатських запитів, депутатка Наталія Тишкевич прочитала звернення  щодо створення комунального міського закладу  з надання послуг пасажирських перевезень.

Про це повідомляє “Комора Інфо”, передає Златопіль.

“Заважаючи на незадовільний стан пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у м. Знам’янка та на те, що у грудні 2019 року спливає термін договору з діючим перевізником, пропонуємо створити комунальне підприємство по перевезенню пасажирів на міських маршрутах у м. Знам’янка, – зауважила з трибуни сесії Наталія Тишкевич. – Для цього пропонуємо провести аналіз  старих і розробку старих автобусних маршрутів з метою оптимізації та покращення обслуговування пасажирів, розробити штатний розпис новоствореного підприємства, придбати на умовах лізингу сучасні транспортні засоби для перевезення пасажирів”, йдеться у зверненні.

Звернення підписали 17 депутатів міської ради і проект рішення про створення комунального підприємства по перевезенню пасажирів на міських маршрутах у м. Знам’янка пропонують винести  на червневу сесію міської ради.

У місті на Кіровоградщині ініціювали створення міського комунального підприємства з перевезення пасажирів
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований