09 грудня 2019, понеділок

У підрозділах поліції Кіровоградщини виявили порушення законодавства

Органи прокуратури Кіровоградської області вивчили стан додержання вимог законодавства про адміністративні правопорушення під час виконання постанов суду про застосування адміністративного стягнення у виді адміністративного арешту територіальними підрозділами ГУНП в області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області, інформує Златопіль.

Під час застосування заходів впливу за адміністративні правопорушення в діяльності службових осіб територіальних органів поліції виявленіпорушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення при виконанні судових рішень зазначеної категорії. 
Зокрема, станом на 1 січня 2018 року залишаються невиконаними 39 постанов суду про застосування до громадян адміністративного арешту, що є порушенням вимог ст. 326 КУпАП щодо негайного виконання таких судових рішень.
Крім того, виявлено порушення законодавства при складанні протоколів про адміністративні затримання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Світловодську водій Volkswagen збив пішохода просто на тротуарі

З метою усунення виявлених порушень прокурорами на адресу керівників органів Національної поліції області скеровано 6 актів прокурорського реагування, за результатами розгляду частини з яких до дисциплінарної відповідальності вже притягнуто 2 службові особи.
Робота на вказаному напрямі триває.

 

У підрозділах поліції Кіровоградщини виявили порушення законодавства
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований