15 липня 2020, середа

У поліції прокоментували хід розслідування щодо побиття неповнолітніх у центрі Кропивницького

У Кропивницькому відділі поліції прокоментували хід розслідування щодо побиття неповнолітніх “на пантерах”, інформує Златопіль.

“На даний час відповідно до відомостей, які були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, провели низку необхідних слідчих дій, призначили низку судових експертиз, отримали висновки. Відповідно до зібраних доказів, чотирьом фігурантам у кримінальному провадженні повідомлено про підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2.ст. 296 Карного кодексу України – хуліганство, вчинене групою осіб. За вчинення вказаного злочину відповідно до Кримінального кодексу передбачено обмеження волі до чотирьох років, а також позбавлення волі до п’яти років”, – повідомили правоохоронці.

Наразі ще проводяться слідчі дії, за результатами яких, якщо буде зібрано достатньо доказів, є можливість, що ще комусь повідомлять про підозру. На даний час підстав для цього немає.

Найближчим часом планують передати провадження до суду з обвинувальним актом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому просять звернути увагу на справу побиття юнакiв юрбою неповнолiтнiх

Фігуранти кримінального провадження є неповнолітніми, це затягує розслідування, оскільки передбачає залучення педагогів, психологів та інших фахівців.

У поліції прокоментували хід розслідування щодо побиття неповнолітніх у центрі Кропивницького
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований