30 листопада 2020, понеділок

У стінах Кіровоградської облради обговорили можливі зміни до Конституції (ФОТО)

Ранком, у залі засідань Кіровоградської обласної ради під головуванням Олександра Чорноіваненка відбулось друге засідання круглого столу з обговорення пропозицій до проекту Закону України “Про внесення змін до Конституції України” щодо децентралізації влади.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Як зауважив у вступному слові голова облради, особливої активності в наданні пропозицій змін від адміністрацій та рад області не спостерігалось. У підсумку правки до вже наявних проектів від Кабміну подали лише 5 територій.

“Не буду акцентувати на тих хто проявив активність. Зауважу лише що таких було вельми мало. І це не дуже добре, адже кричати про необхідність змін у нас можуть всі, а от запропонувати щось конкретне, так одразу пусто”, – зауважив Чорноіваненко. 

Загалом Кабміном до обговорення було запропоновано зміни до десятка статей та прикінцевих положень Конституції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому нададуть матеріальну допомогу 65 учасникам ООС

Під час обговорення члени робочої групи окремо зауважили – подібні зміни до головного документу країни варто було б приймати вже після голосування за окремі закони, в яких чітко було б виписано діяльніть таких нових для країни інституцій як то префектури чи префекти.

“Ми звісно маємо розуміти основні тенденції змін, однак пропонувати щось конкретне до прийняття законодавчої бази я б не став”, – наголосив під час засідання заступни міського голови Кропивницького Андрій Паливода. 

У стінах Кіровоградської облради обговорили можливі зміни до Конституції (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований