02 червня 2020, вівторок

У Світловодську прикрасили великоднє дерево (ФОТО)

в Арт галереї “Наше місто” вчетверте поспіль яскравими писанками розквітло великоднє дерево. Цього року воно поповнилося тридцятьма новими роботами і тепер у колекції їх близько 120.

Про це повідомляє інтернет-видання Світловодськ, інформує Златопіль.

Святкування Великодня триває 40 днів — саме стільки часу Христос провів на землі зі своїми учнями після воскресіння. Тому кураторка Арт галереї Ксенія Бондаренко привітала усіх присутніх з цим святом урочистим: “Христос Воскрес!” та розповіла історію появи великоднього дерева у Світловодську: 4 роки тому ідея його створення виникла у громадської організації “Світле місто” (голова — Богдан Дроздов), члени якої у свою чергу прочитали, що великоднє дерево прикрашає у Німеччині пенсіонер Фолькер Крафт, у колекції якого вже більше 10 тисяч яскравих яєць. Так і оселилося святкове дерево в галереї і щороку додає у кількості писанок.

Привітали присутніх з Великоднем і маленькі вихованці громадської організації “Крила душі” (голова Станіслав Бондаренко), які у міні-виставі розповіли про історію свята та заспівали вітальні пісні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні Гімнастки з Кропивницького вибороли срібло на турнірі у Бресті (ФОТО)

Усі, хто прикрашав світловодське великоднє дерево цього року, отримали подарунки. А 19 травня роботи світловодців уперше побачать на православному фестивалі в Олександрії.

У Світловодську прикрасили великоднє дерево (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований