06 червня 2020, субота

У травні кропивничан запрошують на перегляд фільму «Людина з табуретом» (ВІДЕО)

11 травня, о 20:00, у Кропивницькому у приміщенні Креативного ІТ-простору KOWO за адресою пров. Василівський, 10, 5 поверх.

«Людина з Табуретом» I «Human with a Stool» – документально-пригодницький фільм про останню подорож мандрівника та режисера Леоніда Кантера. У 2004 на звичайній київській кухні студенти вигадали просту, але безумну гру «З Табуретом до океану»: донести чотири дерев’яні табурети до чотирьох океанів. 

У фільмі показано останню, четверту подорож до Тихого океану, що тривала рік. Леонід знімав усе, що його оточує, що і обернуло його життя на кіно. Повернувшись в Україну мандрівників зустрічає полум’я війни. 

Стрічка «Людина з табуретом» мала бути маніфестом одвічній силі людських мрій і її потужних дій. Проте сценарій змінило саме життя, а точніше – подорож, яку безстрашний мрійник вирішив здійснити останньою. Режисер Ярослав Попов не міг залишити цю подію поза стрічкою, тому первинний задум пережив трансформації і фільм перетворився на філософсько-пригодницький байопік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому на центральній вулиці висадили понад 12 тисяч квітів (ВІДЕО)

Цей фільм — для всіх, перед ким постає щоденний вибір між бажаннями та обов’язками. Хто замислюється: їхати з України чи залишатися, бути непомітним чи говорити про себе вголос, відступати чи докладати зусиль всупереч обставинам. Цей фільм — для кожного, хто має мрію. 

Детальніше про показ: тут.

Відео:Людина з Табуретом

У травні кропивничан запрошують на перегляд фільму «Людина з табуретом» (ВІДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований