04 грудня 2021, субота

У центрі Кропивницького перехожих роблять щасливими (ФОТО)

Зараз, на вулиці Архітектора Паученка відбувається яскраве та захоплююче дійство – для кропивничан влаштували концерт на балконі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є.Маланюка.

Тут святкують День щастя, інформує кореспондент сайту Златопіль.

Для перехожих співають пісні студенти кафедри мистецької освіти ЦДПУ ім. В.Винниченка.

“Сьогодні ми вирішили провести в бібліотеці День щасливої людини, тому що в такі важкі часи нам всім не вистачає позитиву. Тому ми вирішили зарядити всіх бадьорістю, енергією, щастям!”, – розповідає ведуча свята – завідувачка сектору соціокультурної діяльності Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є.Маланюка Тетяна Букач.

Розпочалося дійство на вулиці Архитектора Паученка( кол.Дворцова), наступні веселі та яскраві локації чекають вже у самій бібліотеці.

“В рамках акції у нас виступають студенти кафедри мистецької освіти, які дарують гарні пісні про щастя, також у стінах бібліотеки відбуваються майстер-класи-ми будемо створювати різноманітні амулети щастя, фотозона щастя, фонтан щастя, де можна буде створений амулетик зарядити позитивною енергетикою. А ще можна посмакувати гарячим шоколадом, адже ми знаємо, що це напій щастя”.

Концерт на балконі став несподіванкою для перехожих і вони зупинялися, щоб послухати позитивні мелодії.

“Ми вирішили розпочати захід з вулиці, тому що не завжди всі заходять до бібліотеки, можливо не вистачає часу… Але якщо кропивничани почують музику і побачуть радісне дійство, то зможуть виділити 5 хвилин, щоб стати щасливішими і завітати до книгозбірні”.

Захід триватиме до 17-ї години, тож всіх кропивничан запрошують отримати свою порцію щастя.

У центрі Кропивницького перехожих роблять щасливими (ФОТО)
1 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований