17 листопада 2019, неділя

У жителя Кiровоградщини шахраї забрали 5 тисяч гривень

63-рiчний житель Олександрiї потрапив на гачок iнтернет-шахраїв. Вони запропонували йому придбати мотоблок для роботи на присадибнiй дiлянцi за 5 тисяч гривень, проте свої обiцянки не виконали.

Про це повiдомляють “Олександрiйськi новини”, iнформує Златопiль.

“Олександрiйським мiським вiддiлом полiцiї було зафiксовано факт шахрайства. Вiдповiдно до змiсту заяви потерпiлого, чоловiк перерахував на картку зловмисника кошти в сумi 5 тисяч гривень за покупку мотоблоку та по теперiшнiй час товар так i не отримав”, – прокоментувала подiю представник сектору монiторингу Олександрiйського вiддiлу полiцiї Олена Переверзєва.

Олександрiйськi полiцейськi порушили кримiнальне провадження за частиною 1 статтi 190 Кримiнального Кодексу України. Триває слiдство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму жінка відкрила наркoпритoн (ФOТO)

Згадана стаття ККУ передбачає вiдповiдальнiсть за заволодiння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довiрою (шахрайство). За таке правопорушення передбачено штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох рокiв, або обмеженням волi на строк до трьох рокiв.

У жителя Кiровоградщини шахраї забрали 5 тисяч гривень
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований